Vahvad Käpad
Match Show 2020
KOHTUNIKUD
​
Merle Laut
Maarja Palmiste
-
Juuniorhändlerite kohtunik - Sergei Pustovalov
VÕISTLUSKLASSID
Beebid kuni 6 kuud
Kutsikad 6 - 12 kuud
Veteranid alates 7. aastat
Tõutud koerad
Väiksed tõukoerad / alla 50 cm
Suured tõukoerad / alates 50.cm
Paarid
Kostüümivõistlus "Koer ja Loom"
______________________________________________________
Eraldi Best In Showga on meil tulemas ka händlerite võistlus!
VÕISTLUSKLASSID
Laps ja koer - kuni 10 aastased (laps peab suutma hallata koera)
Juunior händler - 10 - 18 aastased händlerid
Seeniorhändler alates 18 aastast
______________________________________________________
​
Aitäh kõigile osalejatele, oli üks vahvamaid-vahva üritus!
Aitäh Teile selle puhtuse eest, peale üritust oli plats üllatavalt korras!
​
Aitäh kohtunikud Maarja, Merle & Sergei
​
Aitäh meie suurepärasele vahvale fotograafile
​
Aitäh PetMarket Best 4 Pets nende kvaliteetsete auhindade eest!
​
Aitäh Crystal Zone Design et tegite võitjatele kõige vahvamad ja mugavamad toolid.
​
KOHTUME KINDLASTI JUBA JÄRGMISEL AASTAL JA VEELGI SUUREMALT!
​
MEIE VAHVAD TULEMUSED!!!!
​
Vahvad Käpad Match Show 2020
​
BEEBID / Kohtunik: MERLE LAUT
​
PUNASED LINDID
1. BRITA / Vendeeni Väike Basset Grifoon / omanik: MARILIN KARU
2. TOMMY / PP.Buldog / omanik: JEVGENI GONTSAROV
3. AKIRA ARIZU / Shiba / omanik: ANNA ILVES
​
SINISED LINDID
1. BYRON / Ameerika Akita / omanik: STINA ILD
2. TRIXIE / Papillon / omanik: ÜLLE ÜKSIK
3. ALFIE / Husky / omanik: HANNA MARIA OLEK
​
KUTSIKAD / Kohtunik: MAARJA PALMISTE
​
PUNASED LINDID
1. KARSAPENI EKVA / karjapeni ökva / omanik: ARIANNA VERNIK
2. ROXIE / Ameerika Akita / omanik: MARIA PIILMANN
3. FAIRY / Whippet / omanik: MARCUS MÄEVÄLI
​
SINISED LINDID
1. VILLI / Berni alpi karjakoer / omanik: ERIK KUNNO
2. LADY / Inglise kokkerspanjel / omanik: INNA GORONETS
3. TOMMY / Austraalia lambakoer / omanik: VELJO SAKKOS
VETERAN / Kohtunik: MAARJA PALMISTE
1. OTTO / kääbusšnautser / omanik: KERSTI LANG
2. RONJA / Beagle / omanik: LAURA KASEORG
3. JOHNNY / lühikarvaline taks / omanik: TIIU VAHER
​
TÕUTUD KOERAD : MERLE LAUT
1. MUFFIN / omanik: GRETE ASTRID GAANE
2. VARVATA / omanik: JOEL TRAUNELT
3. SNOOPY / omanik: ELISABETH JÕESAAR
​
ALLAPÕLVE TÕUKOERAD / Kohtunik: MAARJA PALMISTE
​
PUNASED LINDID
1. JAXONVILLE ELÄMÄNI VALO / Lääne-göta spits / omanik: ANDREI VUNŠ
2. SHINTAROU/ Shiba / omanik: ALJONA SHKURENKO
3. SPEEDY / saksa pinsÌŒer / omanik: MARTIN SILLER
​
SINISED LINDID
1. INKS / Bullterjer / omanik: AYLEN ANNI
2. NACHO / Jack russel terjer / omanik: KRISTIINA ARUSTE
3. KALIPSO / Cairni terjer / omanik: VIKTORIA NAIDA
​
ÜLEPÕLVE TÕUKOERAD / Kohtunik: MERLE LAUT
​
PUNASED LINDID
1. JIN / husky / omanik: JEKATERINA SAVENDI
2. VIGO / Kuldne retriiver / omanik: ANABEL LEEDU
3. ABSOLIVTI IDILE MESSI / whippet / omanik: TARVO SEPP
​
SINISED LINDID
1. NERO / border collie / omanik: KERSTI LANG
2. AMI / Berni alpi karjakoer / omanik: MARCUS MÄEVÄLI
3. ALTAI / Husky / omanik: OLGA NAIDA
​
PAARID
​
1. YUNI & NAMI / shibad / omanik: JEKATERINA BORODINA
2. NERO & OTTO / border collie & kääbusšnautser / omanik: KERSTI LANG
3. JOHNNY & LOTTE / taksid / omanik: TIIU VAHER
​
LOOM JA KOER KOSTÜÜMIVÕISTLUS
​
1. ELLA & JEKATERINA KOLJUKIVI
2. MONA & JOHANNA CMRISTIANA PETERSON
3. ARYA & GRETE KENDARU
​
VAHVAD KÄPAD MATCH SHOW BEST IN SHOW VÕITJA
NERO / border collie / omanik: Kersti Lang
​
HÄNDLERID / Kohtunik: SERGEI PUSTOVALOV
​
LAPS & KOER / 2 osalejat
1. MARISA PUTILO
2. MIHHAIL ŠAPOVALOV
​
JUUNIORHÄNDLER / 20 osalejat
1. GERDA VUNŠ
2. ALINA LEITŠEOK
3. DAJANA TSHERBAK
​
SEENIORHÄNDLER / 6 osalejat
1. LAURA VLASSENKOVA
2. JELIZAVETA OSSIPTSVK
3. DAISY PAE
​
HÄNDLERITE BEST IN SHOW VÕITJA
LAURA VLASSENKOVA