Vahvad Käpad
Match Show 2021
KOHTUNIKUD
​
Laura Kaseorg
-
Juuniorhändlerite kohtunik - Laura Vlassenkova
VÕISTLUSKLASSID
Beebid kuni 6 kuud
Kutsikad 6 - 12 kuud
Veteranid alates 7. aastat
Tõutud koerad
Väiksed tõukoerad / alla 50 cm
Suured tõukoerad / alates 50.cm
Paarid
Kostüümivõistlus "Koer ja Loom"
______________________________________________________
Eraldi Best In Showga on meil tulemas ka händlerite võistlus!
VÕISTLUSKLASSID
Laps ja koer - kuni 10 aastased (laps peab suutma hallata koera)
Juunior händler - 10 - 18 aastased händlerid
Seeniorhändler alates 18 aastast
______________________________________________________
​
Aitäh kõigile osalejatele, oli üks vahvamaid-vahva üritus!
Aitäh Teile selle puhtuse eest, sel aastal saame Teie üle veel uhkemad olla. Plats oli suurepäraselt puhas!
​
Aitäh kohtunikud Laura Kaseorg ja Laura Vlassenkova
​
Aitäh PetMarket Best 4 Pets nende kvaliteetsete auhindade eest!
​
Aitäh Crystal Zone Design et tegite võitjatele kõige vahvamad ja mugavamad toolid.
​
KOHTUME KINDLASTI JUBA JÄRGMISEL AASTAL!!!!!!!!!
​
MEIE VAHVAD TULEMUSED!!!!
​
Vahvad Käpad Match Show 2021
​
BEEBID / Kohtunik: Laura Kaseorg
​
1. DAŠA / Papillon / omanik: Makarova ja S. Semiglasova
2. ALBERTINA / Ungari lühikarvaline linnukoer / omanik: Reet Ots
3. FRANKO / Chow chow / omanik : Annely Vaarmets
​
KUTSIKAD / Kohtunik: Laura Kaseorg
​
1. JOHNSEN JUNIA / omanik: Alla Bushinskja
2. CARAMELLA / Kääbustaks / omanik: Birke Tauram
3. SHERRY / Väike puudel / omanik: Jekaterina Jalonen
VETERAN / Kohtunik: Laura Kaseorg
​
1. NETTY / Segavereline / omanik: BirkeTauram
2. LOYD / West highland white terjer / omanik: Jekaterina Aron
3. KITA / Segavereline / omanik: Kertlin Kallasmaa
​
TÕUTUD KOERAD : Laura Kaseorg
​
1. KITA / omanik: Kertlin Kallasmaa
2. RONON / omanik: Greta-Mona Reintam
3. ROKI / omanik: Madleen Kivila
​
​
ALLAPÕLVE TÕUKOERAD / Kohtunik: Laura Kaseorg
​
PUNASED LINDID
1. IVY / Austraalia karjakoer / omanik: Arianna Vernik
2. AYRA / Brasiilia terjer / omanik: Greta Alexandra Kendaru
3. LUCY / Vendeeni väike basset grifoon / omanik: Katarina Lipson
​
SINISED LINDID
1. TAYLOR / Kääbuspuudel / omanik: Marge Havik
2. ELVIS / Lääne-göta spits / omanik: Andrei Vunš
3. TERTSU / Inglise buldog / omanik: Kätlin Muinast
​
ÜLEPÕLVE TÕUKOERAD / Kohtunik: MERLE LAUT
​
PUNASED LINDID
1. Louisiana Catahoula Aranck / omanik: Tnja Rogovskaja
2. STERNE / Must suur šnautser / omanik: Galina Majorskih
3. HERMAN / Azawakh / omanik: Maili Soe
​
SINISED LINDID
1.RUBY / SLK / omanik: Marelke Papli
2. MUHTAR / SLK / omanik: Ljubov Gremgaus
3. SOHVI / Chow chow / omanik: Sandra Rak
​
PAARID
​
1. FAKIR ja PETRA / Ameerika staffordshire terjerid / omanik: Olesja Hentšel
2. RONON ja NETTY / Segaverelised / omanik: Mona Reintam
3. RUU ja DIISEL / Tiibeti mastifid / omanik: Anneli Arike
​
LOOM JA KOER KOSTÜÜMIVÕISTLUS
​
1. Taivi Raidsalu, Elsa ja Arilee / 3 berni alpi karjakoera
2. Mariya Pytilo ja Ikarus / tütarlaps maasikaga
3. Alla Rõõm ja Altai / ratsanik ratsuga
​
VAHVAD KÄPAD MATCH SHOW BEST IN SHOW VÕITJA
KITA / segavereline / omanik: Kertlin Kallasmaa
​
HÄNDLERID / Kohtunikuks eelmise aasta händlerite võitja:
LAURA VLASSENKOVA
​
LAPS & KOER / 4 osalejat
1. Viktoria Savitskaja / must kääbusšnautser
2. Darja Aimaletinova / pikakarvaline collie
3. Ruslan Petrosenko / shih tzu
4. Karl Markus Kivi / papillon
​​
JUUNIORHÄNDLER / 20 osalejat
1. ARIANNA VERNIK
2. KATARINA LIPSON
3. OLGA NAIDA
​
SEENIORHÄNDLER / 6 osalejat
1. ANETT MARIA REINARS
2. VERONIKA DOHINA
3. JEKATERINA BOIKO
​
HÄNDLERITE BEST IN SHOW VÕITJA
ANETT MARIA REINARS!
​